Αρχείο:BSicon tKINTa.svg
Το μέγεθος αυτής της PNG προεπισκόπησης αυτού του SVG το αρχείο: 500 × 500 εικονοστοιχεία. Άλλες αναλύσεις: 240 × 240 εικονοστοιχεία | 480 × 480 εικονοστοιχεία | 768 × 768 εικονοστοιχεία | 1.024 × 1.024 εικονοστοιχεία | 2.048 × 2.048 εικονοστοιχεία.
Εικόνα σε υψηλότερη ανάλυση (Αρχείο SVG, ονομαστικό μέγεθος 500 × 500 εικονοστοιχεία, μέγεθος αρχείου: 314 bytes)
Ιστορικό αρχείου
Κλικάρετε σε μια ημερομηνία/ώρα για να δείτε το αρχείο όπως εμφανιζόταν εκείνη τη στιγμή.
Ώρα/Ημερομ. | Μικρογραφία | Διαστάσεις | Χρήστης | Σχόλια | |
---|---|---|---|---|---|
τελευταία | 13:20, 13 Ιανουαρίου 2018 | 500 × 500 (314 bytes) | Jc86035 | Uploaded file | |
12:20, 7 Αυγούστου 2013 | 500 × 500 (427 bytes) | Newfraferz87 | Radius change per discussion here | ||
10:21, 6 Ιανουαρίου 2008 | 500 × 500 (946 bytes) | Kevin Steinhardt | {{Information |Description=Route diagram template icon. |Source=self-made |Date=2008-1-6 |Author= Kevin Steinhardt |Permission= |other_versions= }} |
Συνδέσεις αρχείου
Δεν υπάρχουν σελίδες που συνδέουν σε αυτό το αρχείο.
Καθολική χρήση αρχείου
Τα ακόλουθα άλλα wiki χρησιμοποιούν αυτό το αρχείο:
- Χρήση σε ca.wikipedia.org
- Estació de Portbou
- Estació del Nord (València)
- Estació de Sant Vicenç de Calders
- Estació de Girona
- Estació de Tarragona
- Estació de Bellvitge-Gornal / Gornal
- Estació de Maçanet-Massanes
- Estació de Lleida Pirineus
- Estació de Sant Celoni
- Estació de Granollers Centre
- Estació de Vilanova i la Geltrú
- Estació de Tortosa
- Estació de Figueres
- Línia R16
- Línia R11
- Línia R15
- Línia Ca6
- Estació de Saragossa-Delicias
- Plantilla:Línia R16
- Plantilla:Línia R13
- Plantilla:Mapa Línia MD Ca6
- Plantilla:Línia R15
- Plantilla:Línia R11
- Estació El Clot
- Línies de Llarga Distància a Catalunya
- Plantilla:Mapa Línia LD Alaris
- Plantilla:Mapa Línia LD Talgo Llorca
- Estació de Madrid-Chamartín
- Estació de Madrid - Puerta de Atocha
- Estació d'Alacant Terminal
- Estació de La Corunya
- Estació de Bilbao-Abando
- Plantilla:Mapa Línia LD Arco García Lorca Badajoz/Sevilla
- Plantilla:Mapa Línia LD Arco García Lorca Màlaga/Granada/Almeria
- Estació de Torredembarra
- Estació d'Altafulla-Tamarit
- Estació de Cambrils
- Estació de l'Hospitalet de l'Infant
- Estació de l'Ametlla de Mar
- Estació de l'Ampolla - Perelló - Deltebre
- Estació de Camarles-Deltebre
- Estació de l'Aldea - Amposta - Tortosa
- Estació de Camp-redó
- Estació d'Ulldecona - Alcanar - la Sénia
- Estació de Vinaròs
- Estació de Benicarló-Peníscola
- Estació d'Orpesa
- Estació de Benicàssim
- Estació de Sagunt
- Estació de Castelló de la Plana
Δείτε περισσότερη καθολική χρήση αυτού του αρχείου.