Αρχείο:BSicon STRc13.svg
Το μέγεθος αυτής της PNG προεπισκόπησης αυτού του SVG το αρχείο: 500 × 500 εικονοστοιχεία. Άλλες αναλύσεις: 240 × 240 εικονοστοιχεία | 480 × 480 εικονοστοιχεία | 768 × 768 εικονοστοιχεία | 1.024 × 1.024 εικονοστοιχεία | 2.048 × 2.048 εικονοστοιχεία.
Εικόνα σε υψηλότερη ανάλυση (Αρχείο SVG, ονομαστικό μέγεθος 500 × 500 εικονοστοιχεία, μέγεθος αρχείου: 216 bytes)
Ιστορικό αρχείου
Κλικάρετε σε μια ημερομηνία/ώρα για να δείτε το αρχείο όπως εμφανιζόταν εκείνη τη στιγμή.
Ώρα/Ημερομ. | Μικρογραφία | Διαστάσεις | Χρήστης | Σχόλια | |
---|---|---|---|---|---|
τελευταία | 16:06, 3 Φεβρουαρίου 2020 | 500 × 500 (216 bytes) | Jc86035 | Uploaded file | |
13:04, 22 Αυγούστου 2017 | 500 × 500 (217 bytes) | Jc86035 | reduced file size | ||
19:54, 17 Μαρτίου 2012 | 500 × 500 (505 bytes) | Tuvalkin | == {{int:filedesc}} == {{Information |Description={{en|1=track change, corner 13 quadrants}} {{de|1='''Ü'''ber'''W'''erfungsbauwerk E'''c'''ke 13 Quadranten}} |Source={{Derived from|BSicon_ÜWc123.svg|display=50}} |Date=2012-03-17 19:53 (UTC) |Author=... |
Συνδέσεις αρχείου
Τα παρακάτω λήμματα συνδέουν σε αυτό το αρχείο:
Καθολική χρήση αρχείου
Τα ακόλουθα άλλα wiki χρησιμοποιούν αυτό το αρχείο:
- Χρήση σε be.wikipedia.org
- Жлобін (станцыя)
- Гарочычы (станцыя)
- Дубровічы
- Дудзічы (прыпыначны пункт)
- Жэрдзь (станцыя)
- Жлобін-Падольскі
- Істобкі (прыпыначны пункт)
- Калінкавічы (станцыя)
- Мелькамбінат
- Нівы (прыпыначны пункт)
- Плудзім
- Сельнае (прыпыначны пункт)
- Саланое (прыпыначны пункт)
- Убалаць (прыпыначны пункт)
- Узнаж (прыпыначны пункт)
- Халоднікі (станцыя)
- Юшкі (станцыя)
- Яшчыцы (станцыя)
- Шаблон:Жлобін — Калінкавічы
- Шаблон:Масква — Шахаўская
- Χρήση σε bn.wikipedia.org
- Χρήση σε en.wikipedia.org
- Valleys & Cardiff Local Routes
- Midland Main Line
- Clapham Junction railway station
- Grand Central Terminal
- Sheffield station
- Verney Junction railway station
- Nagoya Line (Kintetsu)
- Flinders Street railway station
- Frankston railway station
- Osaka Higashi Line
- Epping railway station, Sydney
- Edge Hill railway station
- Campbelltown railway station
- Ōsaka Uehommachi Station
- Hung Hom station
- Marston Vale line
- Cricklewood railway station
- Cross Country Route
- Varsity Line
- Clifton railway station (Greater Manchester)
- Salford Crescent railway station
- Salford Central railway station
- Islamic Republic of Iran Railways
- Patricroft railway station
- Eccles railway station
- Moorside railway station
- Swinton railway station (Greater Manchester)
- Pendlebury railway station
- Wallisellen–Uster–Rapperswil railway line
Δείτε περισσότερη καθολική χρήση αυτού του αρχείου.